Zkušenosti zákazníků

„Přesto, že jsem člověk, kterého zajímají alternativní směry a který ve svém životě vyzkoušel příznivé účinky alternativní medicíny tam, kde klasická medicína ztrácela dech, musím po pravdě říct, že nevím, jestli bych si koupila fialovou destičku, kdybych jí viděla v obchodě. Přišla jsem k ní tak, že mi jedna moc dobrá kamarádka, které věřím skoro všechno na světě dala kontakt a poradila mi, abych si ji koupila, když se mi ne a ne zahojit noha po operaci. A tak jsem si jí koupila bez předsudků, a trochu se zvědavostí. Už povídání, které najdete na obalu i přídavném letáku stojí za to. Fascinující příběh vědce, který se zapsal do dějin. Zprvu jsem přemýšlela, jestli to může být „Ten“ Nikola Tesla a až teď vím, že jeho objevy šly daleko za hranice racionálního vědění, že nabídl světu mnohem víc než „jen“ elektrické osvětlení. Dnes už je destička součástí každého mého dne, vlastně dvě destičky, protože jsem si zakrátko došla ještě pro jednu. Neumím přesně říct, co a jak vlastně destička dělá, ale vím, že jizva po operaci se zhojila, že se zlepšuje i celkový stav nohy, že umí uvolnit svalové bloky a doplnit energii, když hodně chybí. Když ji přiložím na bolavé místo vím, že se něco děje. Někdy cítím jen teplo, ale často to i bolí, jakoby se něco pootáčelo. I když ji zrovna nepoužívám, je „cítit“ ve vzduchu.
Včera u mě byla kamarádka a obdivovala mojí vánoční hvězdu, která vypadá stejně, jak když jsem jí v listopadu koupila. A náš jedenáctiletý zlatý retrívr si nejraději chodí lehat ke stolu, kde leží fialová destička. Ze své vlastní zkušenosti ji můžu s klidným svědomím vřele doporučit. A jak říká jeden můj kamarád, kterému jsem jí dala pod stromeček – „je plná hřejivé energie, která mi pomáhá uvolnit sevřený hrudník“

Jana Vohralíková z Prahy

„Doufám, že má zkušenost pomůže těm, kteří mají již roky neřešitelný problém s migrénou. Posledních šestnáct let trpím nesnesitelné migrény a časté bolesti hlavy. Žádné léky na to nezabíraly. Silná analgetika zapříčinila časté žaludeční problémy a tak jsem se rozhodla hledat alternativní řešení. Kamarádka mi poslala fialovou destičku a medailon s návodem k použití ať to zkusím. Medailon jsem začala nosit a už po dvou dnech jsem cítila, že jsem méně unavená. Do té doby jsem trpěla nespavosti kvůli silným bolestem hlavy ale jak jsem začala aktivně používat destičku i tento problém se vyřešil. Destičku přikládám i na oblast žaludku a cítím, že i tady pomáhá. Italské přísloví říká: „Když máte nevyřešený problém, zaklepejte na všechny dveře.“ Doufám, že tato metoda pomůže všem, kteří hledají úlevu a odstranění intenzivních bolestí a zdravotních problémů.

S pozdravem Nadja Rosser

„Teslovu malou desku a medailonek jsem dostal jako dárek od sestry, která měla tak pozitivní zkušenosti s deskami, že se rozhodla mi je darovat.
Věděla o mých neustálých žaludečních potížích a stresu, který prožívám v práci jako advokát, a že medikamenty mi dlouhodobě nepomáhaly.
Medailonek jsem začal nosit kolem krku a sundával jsem ho jen před spaním a destičku jsem umístil na noční stolek. Dal jsem na její doporučení a viděl jsem na vlastní oči, že se zbavila svých potíží s bolestí paty.
Po pár dnech moje potíže začaly ustupovat a teď už neužívám žádné medikamenty na žaludeční potíže, cítím se uvolněně a spánek je teď hluboký a klidný, probouzím se odpočatý a svěží.
Všiml jsem si také, že moje nejbližší okolí také zažívá benefity z toho, že Teslovy desky jsou přítomny v našem obydlí, celkově je cítit pozitivní nálada.“

P. Kováč